Prijavi se na kamp “Moja dva dana u šumi”

MOJA 2 DANA U ŠUMI, 05.-06.04.2024.

Svoje proljetne praznike iskoristi za novu avanturu i novo iskustvo!

S izviđačima istražuj šumu, orijentiraj se pomoću kompasa i prirodnih obilježja, spavaj u šatoru, pripremi i zapali vatru te na njoj skuhaj svoj obrok. Kada padne noć pjevaj i druži se uz vatru sa svojim vršnjacima, a kada ekipa ode na spavanje – budni ostaju samo dežurni izviđači koji paze na ostale. Kada nešto napravimo samostalno uz dobro društvo – to nam ostaje u najljepšim sjećanjima.

Kamp je namijenjen za učenike od 5.-8. razreda osnovne škole, a održati će se u šumi Sirkovine kod Čepina.

Više o kampu možeš pročitati u rasporedu aktivnosti ili klikni na obrazac https://forms.gle/bwEiVAu4ooBQFU3eA i prijavi se!

Podijeli s prijateljima:
X