Predavanje “Generacija Z i digitalni marketing”

U četvrtak 7.5.2020., nastavili smo online i to s radionicom o Generaciji Z i digitalnom marketingu koju je vodila Ena Valentina Đerek iz Bamboo Lab agencije uz Moniku Feher iz Izviđačkog kluba Javor kao moderatoricu.

Na radionici, koja je također održana u sklopu projekta Izviđačkim koracima za održivi razvoj financiranog od strane Ureda za udruge Vlade RH iz Švicarsko-hrvatskog programa suradnje, 40 sudionika imalo je priliku naučiti što je to generacija Z, koje su najpopularnije društvene mreže, influenceri i načini promocije na istima. Također, sudionici su mogli čuti i poneki trik za svoju sigurnost na instagramu te kako se nositi s vršnjačkim nasiljem preko interneta.

Čuli smo i osobne rekorde u “vatricama”

Podijeli s prijateljima:
X