Završio je 20. Tjedan Osječkih Izviđača

Od 17. do 22. 5. u našem gradu Osijeku po 20. puta organizirali smo Tjedan Osječkih izviđača povodom 19.5. Dana Izviđača Hrvatske.

Svaki je dan održana jedna aktivnost, za sve genaracije izviđača i svih koji bi to htjeli biti.

Tjedan je započeo predavanjem o Sigurnosti na internetu u suradnji s PU OBŽ.  Zatim smo održali radionicu “Budi cool bez obzira kojim jezikom pričaš”. Organizirali smo pokretnu izložbu povodom 20 godina osječkih javorovaca i to s tri teme: Vremeplov Tjedna Osječkih izviđača (2002.-2021.), Vodstva IK Javor (2001.-2021.) te “Izviđačke majice pričaju priče.

Svibanjske igre poletaraca održali smo u našim prostorijam, jer nam kiša nije dala da budemo u parku.

Naši su brđani imali dobru volju očistiti zelene površine kod Katakobi, no matruranti su “zauzeli” prostor prije nas, stoga su brđani i brđanke iskoristili priliku održati radni sastanak i pripremu 20. Kulinarskog brđanskog višeboja.

20. TOI je završio Svečanom Akademijom na kojoj smo se posjetili  značajnihih aktivnosti koje su osječki javorovci realizirali u ovih naših 20 godina.

Pogledajmo zajedno Vremeplov Tjedna Osječkih  Izviđača

PREZENTACIJA 20 TOI IK JAVOR 2002 do 2021

 

Podijeli s prijateljima:
X