Virtualni posjet Volonterskom centru!

PROJEKT “IZVIĐAČKI KORACI ZA ODRŽIVI RAZVOJ”

U sklopu projekta imali smo u planu obići i posjetiti Volonterski centar Osijek, saznati njihovu viziju, misiju i ciljeve te kako doprinose održivom razvoju. Zbog izuzetne situacije uzrokovane pandemijom odlučili smo “Virtualno” posjetiti Volonterski centar u Osijeku. 

Volonterski centar Osijek otvoren je svim građanima, a njegovo je djelovanje utemeljeno na načelima solidarnosti, humanosti, nenasilja, uvažavanja različitosti, suradnje, odgovornosti, transparentnosti i ekonomičnosti, samostalnosti i neovisnosti. Volonterski centar nastoji biti inovativan u svom djelovanju, imati ulogu promotora pozitivnog djelovanja pojedinca u zajednici te stvarati prostor i mogućnosti iskustvenog učenja i razvoja

Nositelj projekta: Izviđački klub Javor Osijek, Z. J. Jovanovića 21

Partneri: Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Osijek, OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek, Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića, Osijek

Virtualni “posjet” Volonterskom centru biti će u utorak, 24.11.2020. preko aplikacije “Zoom” Naš domaćin iz VCO biti će Mirta Kovačević.

Termini su: za učenike nižih razreda OŠ od 15:45 do 16:10 za učenike viših razreda OŠ od 16:30 do 16:50 za srednjoškolce od 17:10 do 17:30

Prijavu izvrši do 23.11.2020. Ukoliko škola odluči prijaviti cijeli razred, molimo tada ime učitelja / nastavnika/ profesora, s tim da nam na mail ikjavor@gmail.com pošaljete popis učenika koji su sudjelovali u aktivnosti. Hvala. Hvala što dajete doprinos i sudjelujete u aktivnostima osječkih javorovaca.

 

Podijeli s prijateljima:
X