Predavanje „Kako voditi tvrtku doba pandemije“

Dana 5.5. 2020. održana je putem platforme ZOOM radionica u sklopu projekta “Izviđačkim koracima za održivi razvoj” financiranog iz Švicarsko-hrvatskog programa suradnje i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske. Na radionici je sudjelovalo 90 srednjoškolaca većinski učenika Tehničke škole i prirodoslovne gimnazije “Ruđera Boškovića” iz Osijeka. Tema radionica bila je “Kako voditi tvrtku za vrijeme pandemije?”, a ta tema slaže se uz predmet Politika i gospodarstvo. Radionicu je uz koordinaciju Monike Feher iz Izviđačkog kluba Javor vodio i osmislio Boris Rauš iz agencije Bamboo Lab koja se bavi web developmentom, digitalnim marketingom, edukacijama, konzultingom i vlastitim projektima.
Malo Evaluacije:

Radionica je bila zanimljiva i poučna s dodatkom malo humora. Veselimo se budućim druženjima 🙂

Boris je bio sjajan, predavanje odlično odradio, vremenski super odmjereno! Bravo!
Drago mi je da je odaziv učenika bio velik, te da smo ih uspjeli motivirati da poslušaju predavanje.
Odlično im se poklopilo s nastavom Politike i gospodarstva.
Podijeli s prijateljima:
X