10. – 12.04.20. ONLINE IZVIĐAČKI VIŠEBOJ

Izviđački online višeboj u organizaciji tima Topograf Saveza izviđača Srbije tijekom vikenda je okupio preko 200 natjecateljau preko 60 ekipa, iz četiri države, Srbije, Hrvatske, Crne Gore i BiH. Kroz tri dana online višeboja sudionici su sudjelovali na dva KZP-a. Prvi KZP predstavljali smo svoje važne izviđačke predmete, a drugi KZP protekao je s puno gostiju.

Đorđije Andrijević (Dnevnjak), Milan Kalinić(voditelj Zvezde Granda), načelnici ili starješine Saveza izviđača iz država sudionika. Na KZP sudjelovalo je više od 400 gledatelja. Također, natjecatelji su prelazili stazu kroz prostorije u svojoj kući/stanu te obavljali zadatke poput signalizacije, šifriranog pisma, ponašanja tijekom pandemije, kviza znanja i profesionalnog motanja vreće.

Nedjelja je protekla kroz zatvaranje akcije, a napravili smo i zajedničku fotku sa zatvaranja. Javorske ekipe zauzele su 15., 45. i 51. mjesto, a 15. mjesto najbolje je mjesto od strane Hrvata (ekipa Osječa(j)ni).

Aktivnost je popratilo mnoštvo medija, kao i Europska regija WOSM-a.

Podijeli s prijateljima:
X