Hvala za rođendanske želje :)

Hvala svima koji su čestitali, koji su se sjetili,  koju su ponosni što smo mi osječki javorovci obilježili 20 godina dijelovanja nakon ponovnog osnivanja.

Za uspomenu na ovu obljetnicu citirati ćemo jednu mamu:

Sretan 20. rođendan Izviđački Klub Javor?!
Nezaboravna iskustva i široka lepeza vještina koje stječu djeca uključena u izviđački program, spavanja u šatorima, ljetovanja & zimovanja, ostala putovanja i razni edukativni programi teško se mogu usporediti s bilo kojom drugom izvannastavnom aktivnosti.
Drago mi je da već 20-tu godinu ponosno (po)stojite pa i da moje dijete ima mogućnost osjetiti “surovost” jednog logorovanja u kojem je hrpa mladih toliko zauzeta cjelodnevnim aktivnostima da na 10 dana zaborave da uopće postoji i vanjski svijet (i roditelji) ?
Da sljedećih 20 bude još uspješnijih!
Podijeli s prijateljima:
X