ČAROBNI PROSINAC U JAVORU 2019

Po 18-ti puta u našem JAVORU bilo je čarobno u prosincu. Zabavan i raspjevani program pripremili su naši javorovci i to svaka družina po 10 tak minuta. Između programa bilo je plesno raspoloženje. Naš Djeda Mraz je donio poklone svima, a posebno su nagrađeni značkom NAJ IZVIĐAČ neki članovi. U družini Jagoda, jato Osječki dupini to su braća Mirko i Božo Pavić, a iz ata Komarci Lara Ratkajac Lacković, iz družine Rumolist naj izviđač je iz patrole Saturn Tomislav Viduman, a iz patrole Iskra Ema Furst. Četiri mlada voditelja David Štefanić, Nikolina Hasenauer, Iva Lišnjić i Magdalena Tovilo zaslužili su značku Naj izviđač iz družine Mravi. Na početku programa uručili smo zahvalnice i posebna priznanja SIH-a za organizaciju 13. Zborovanja u svinbju ove godine u Osijeku našim suradnicima, a na kraju smo uručili i srebrne počasne prstene SIH-a našim članovima.

Svima smo zaželili sretnu, veselu i bogatu izviđačkim aktivnostima 2020. te najljepša sjećanja na 2019.

Podijeli s prijateljima:
X